Sincan Yenikent Hurda Hurdacı

Sincan Yenikent Hurda Hurdacı, demir bakır alüminyum sarı pirinç krom paslanmaz çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatı fiyatları Ankara Sincan Yenikent

SİNCAN YENİKENT HURDACI

Sincan Yenikent Hurda Hurdacı


Sincan Yenikent Hurda Hurdacı

Sincan Yenikent Hurda Hurdacı

Sincan ilçesine bağlı Yenikent Semtinde hurda alımı ve hurdacılık faaliyeti yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Yenikent semtine bağlı tüm mahalle ve mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapmaktadır.

Yenikent hurda alımı, Yenikent hurdacı, Yenikent hurdacılar, Sincan Yenikent hurdacı, Ankara Yenikent hurdacı, Yenikent en yakın hurdacı gibi internet aramalarınızda anında verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı satın alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Sincan Yenikent Hurda Hurdacı

Yenikent semtinde alım yaptığımız hurdaların başında; hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, çinko, krom nikel paslanmaz, sarı pirinç, kablo, akü ve beyaz eşya olarak gruplandırdığımız, markası ve modeli ne olursa olsun her çeşit çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdaları gelmektedir.

Elinizde bulunan hurdaları satmak yada hurda fiyatlarını, hurdanın kilosu, kaç para, kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Yenikent semtine bağlı, hurda alımı yaptığımız mahalleler:

Sincan ilçesinin tüm bölgelerinde faaliyet yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara Sincan Yenikent semtinin tüm mahalle, bölge ve mevkilerinden her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır.Sincan Yenikent Hurda Hurdacı


Yenikent Hurda Fiyatları:

Yenikent bölgesinde faaliyet yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, her çeşit hurda metal fiyatları ve güncel hurda fiyatlarını bir telefon ile tarafınıza detaylı bir şekilde sunmaktadır. Fiyatını öğrenmek istediğiniz hurdanın cinsi, kabaca miktarı yada ağırlığı, niteliği hakkında bilgi vermeniz yada fotoğrafını Whatsapp üzerinden göndermeniz halinde hurda fiyatları hakkında bilgi verilir.

Telefonla hurda fiyatlarını öğrenmekten ziyade elinizdeki hurdanın bir bilirkişi hurdacı tarafından keşfinin yapılması ve ona göre fiyatlandırılması her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Sincan İlçesi Yenikent semti merkez olmak üzere olmak üzere Yenikent'in tüm bölgelerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yenikent Hurdacı