Ankara Hurda Kablo Alanlar

Ankara Hurda Kablo Alanlar, TTR kablo Antigron ptt nya enya silikonlu bakır alüminyum çelik tel soyma yer altı alımı fiyatı kilosu fiyatları Ankarada sincan etimesgut çankaya mamak keçiören yenimahalle altındağ pursaklar fatih eryaman yenikent malıköy temelli kızılay cebeci dikmen ulus sıhhiye tandoğan maltepe ivedik osb batıkent batı sitesi akdere boğaziçi

KABLO HURDASI ALIMI

Ankara Hurda Kablo Alanlar


Hurda Kablo Alımı, Fiyatları

Ankara Hurda Kablo Alanlar

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara genelinde her çeşit hurda kablo, hurda bakır kablo, Antigron hurda kablo, TTR Hurda kablo, Yer altı hurda kablo, PTT hurda kablo, PTT iç hurda kablo, Silikonlu kablo, Gazlı fare yemez alketen kablo, Enya yada NYA saf bakırlı Enya kablo, Anten kablo hurdası, Bilgisayar kamera kablo Hurdası, Şarj kabloları, Alüminyumlu kablo, Havai hattı alüminyumlu kablo, Çelik zırhlı Kablo hurdası, Kağıtlı Kablo hurdası gibi tüm kablo hurdalarını nakit ödeme ile satın almaktadır.

Elektronik aletlerin parçalarından olan kabloların iç kısmı alüminyum, bakır gibi iletken metallerden, dış kısmı ise plastikten oluşmaktadır.

Kablo hurdası elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre uzunluğunda kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır.

Ankara Hurda Kablo Alanlar

Elinizde bulunan hurda kabloyu satmak yada hurda kablo fiyatları, hurda kablonun kilosu, hurda kablo fiyatları kaç para kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Satın aldığımız hurda kablo çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız hurda kablo çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, içinde bakır, alüminyum ve çelik bulunan her çeşit kablo hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.

Hurda bakır kablo,

Hurda Alüminyumlu kablo,

Çelik zırhlı Kablo hurdası,

Soyma bakır kablo,

TTR Hurda kablo,

Antigron hurda kablo,

Yer altı hurda kablo,

PTT hurda kablo,

PTT iç hurda kablo,

Silikonlu kablo,

Gazlı fare yemez alketen kablo,

NYA saf bakırlı Enya kablo,

Anten kablo hurdası,

Kağıtlı Kablo hurdası,

Bilgisayar kamera kablo Hurdası,

Şarj kabloları,

Havai hattı alüminyumlu kablo,Ankara Hurda Kablo Alanlar


Ankara Hurda Kablo Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın kilo fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.
Ankara Hurda Kablo Alanlar

Hurda Kablo alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda kabloyu satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda kablo alanlar, hurda kablo alan firmalar, hurda kablo alan fabrikalar yada hurda kablo alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda kablo alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda kablo alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda kablonun adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Hurdacı