Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Ankara Hurda Bakır Fiyatları, kazan radyatör boru levha tel kablo tencere soyma lama külçe kırma trafo bakırı alımı alanlar fiyatı kilosu tl Ankarada sincan etimesgut çankaya mamak keçiören yenimahalle altındağ pursaklar fatih eryaman yenikent malıköy temelli kızılay cebeci dikmen ulus sıhhiye tandoğan maltepe ivedik osb batıkent batı sitesi akdere boğaziçi

BAKIR HURDASI ALIMI

Ankara Hurda Bakır Fiyatları


Hurda Bakır Alımı, Fiyatları

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara genelinde her çeşit hurda bakır, bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır kazan tencere, bakır klima borusu, lama bakır, trafo bakır, soyma bakır, kalaylı bakır, bobin bakır, bakır radyatör, Lama Bakır Hurdası imalat, Kırkambar Bakır Hurdası, Külçe Bakır, Temiz Kırma Granür Bakır, Bakır Talaşı ve Bakır Tel Hurdası gibi bakır hurdası almaktadır.

Bakır, hiç şüphesiz hurda metal geri dönüşüm sektörünün en değerli madenidir. Maden olarak Demir'e oranla daha az olması, ısı ve elektrik iletkinliğindeki başarısı ve yumuşaklığından dolayı kolay işlenebilmesi Bakırı değerli kılmıştır. Önceden mutfak eşyalarında da yoğun olarak kullanılan bakır, Elektrik-elektronikte, inşaatlarda, ulaşımda, kuyumculukta, boya üretiminde ve turistik eşya yapımında da kullanılmaktadır.

Elinizde bulunan hurda bakırı satmak yada hurda bakır fiyatları, hurda bakırın kilosu, hurda bakır boru fiyatları kaç para kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Satın aldığımız hurda bakır çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız hurda bakır çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, içinde bakır bulunan her çeşit bakır hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.


Hurda Bakır Kazan,
Bakır Radyatör Hurdası,
HurdaBakır Levha,
HurdaBakır Boru,
Soyma Bakır Hurdası,
Lama Bakır Hurdası imalat,
Kırkambar Bakır Hurdası,
Hurda Külçe Bakır,
Temiz Kırma Granür Bakır Hurdası,
Bakır Talaşı,
Bakır Tel Hurdası,
Ant Kırma,
Lama Çekirdek,
Filmaşin (F8),
Trafo Bakırı,
Çıkma Lama bakır,
Kırmızı Kalaylı Karışık Fabrika Kırması,
Kalaylı Soyma bakır,
Bakır Talaşı,
Tombak Bakır,
Kalıp Bakır,
Kalaylı Lama bakır,
Ptt Yanığı,
Tenekeci Bakırı,
Bakır Çatı Sacı,
Kalın Yanık Bakır,
Bobin Bakır Hurdası

Ankara Hurda Bakır Fiyatları


Ankara Hurda Bakır Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın kilo fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.
Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda bakırı satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda bakır alanlar, hurda bakır alan firmalar, hurda bakır alan fabrikalar yada hurda bakır alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda bakır alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda bakır alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda bakırın adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Hurdacı