Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya, çamaşır makinesi buzdolabı fırın bulaşık makina kurutma kombi klima şofben termosifon alımı alanlar fiyatı fiyatları Ankarada sincan etimesgut çankaya mamak keçiören yenimahalle altındağ pursaklar fatih eryaman yenikent malıköy temelli kızılay cebeci dikmen ulus sıhhiye tandoğan maltepe ivedik osb batıkent batı sitesi akdere boğaziçi

BEYAZ EŞYA HURDASI ALIMI

Ankara Hurda Beyaz Eşya


Hurda Beyaz Eşya Alımı, Fiyatları

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara genelinde her çeşit hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinası, buzdolabı hurdası, fırın hurdası, ankastre fırın hurdası, hurda çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi motoru tamburu kazanı, buzdolabı motoru kasası, sanayi tipi çamaşır makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi, klima hurdası, kombi hurdası ve termosifon hurdası gibi tüm beyaz eşya hurdalarını nakit ödeme ile satın almaktadır.

İlk zamanlarda dış görünümünde genellikle beyaz renk kullanıldığından "beyaz eşya" olarak ifade edilen yada gruplandırılan ürünler, fabrikalarda üretilen, ev eşyası makinelerdir. Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin bir göstergesidir. Gelişmiş toplumlar çok sayıda beyaz eşya kullanır, az gelişmiş toplumlar daha az sayıda beyaz eşya kullanırlar.

Elinizde bulunan hurda beyaz eşyayı satmak yada hurda beyaz eşya fiyatları, hurda beyaz eşyanın birim fiyatı, hurda beyaz eşya fiyatları kaç para kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Satın aldığımız hurda beyaz eşya çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız hurda beyaz eşya çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, her çeşit beyaz eşya hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.

Hurda Çamaşır makinesi,

Hurda Buzdolabı,

Hurda Bulaşık makinesi,

Hurda Kurutma makinesi,

Hurda Fırınlar,

Hurda Isıtıcı,

Hurda Derin Dondurucu,

Hurda Set üstü ocak,

Hurda aspiratörler,

Hurda Ütü,

Hurda Vantilatör,

Hurda Klima,

Hurda Kombi,

Hurda Şofben,

Hurda Termosifon,

Hurda buzdolabı motoru ve kasası,

Hurda Çamaşır makinesi tamburu,

Hurda Çamaşır makinesi motoru,Ankara Hurda Beyaz Eşya


Ankara Hurda Beyaz Eşya Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın kilo fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.
Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda beyaz eşyayı satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda beyaz eşya alanlar, hurda beyaz eşya alan firmalar, hurda beyaz eşya alan fabrikalar yada hurda beyaz eşya alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda beyaz eşya alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda beyaz eşya alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda beyaz eşyanın adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Hurdacı