Ankara Hurda Sarı Pirinç

Ankara Hurda Sarı Pirinç, pirinç çubuk ucu boru lama su saati sarı kapıpencere kolu musluk batarya vana alımı alanlar fiyatı kilosu fiyatları tl Ankarada sincan etimesgut çankaya mamak keçiören yenimahalle altındağ pursaklar fatih eryaman yenikent malıköy temelli kızılay cebeci dikmen ulus sıhhiye tandoğan maltepe ivedik osb batıkent batı sitesi akdere boğaziçi

SARI PİRİNÇ HURDASI ALIMI

Ankara Hurda Sarı Pirinç


Hurda Sarı Pirinç Alımı, Fiyatları

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara genelinde hurda Sarı Pirinç, hurda sarı pirinç boru, sarı pirinç lama, Sarı Pirinç çubuk ucu, Sarı Pirinç Su Saati, Sarı Pirinç Musluk, Pirinç batarya, sarı vana, pirinç kapı pencere kolu, Sarı Pirinç Talaşı, sarı pirinç süs eşyası gibi her çeşit hurda sarı pirinç hurdalarını nakit ödeme ile satın almaktadır.

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Pirinçte bulunabilen diğer bazı elementler, kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum, arsenik, antimon ve fosfordur. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir. Aslında tunç (veya bronz) bakır-kalay alaşımıdır.

Geri dönüşüm açısından hurda sarı pirinçlere bakılacak olursa, içerisinde bulunan alaşım oranları nedeniyle farklılık göstermektedir. Bu alaşım farklılıkları Pirinç hurdasının fiyatını da etkilemekte ve sınıflandırmaktadır.

Elinizde bulunan hurda sarı pirinci satmak yada hurda sarı pirinç fiyatları, hurda sarı pirincin kilosu, hurda sarı pirinç boru batarya musluk vana fiyatları kaç para kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Satın aldığımız hurda sarı pirinç çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız sarı pirinç çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, içinde sarı pirinç bulunan her çeşit sarı pirinç hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.

Sarı Pirinç Batarya hurdası

Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça,

Ara iş sarı hurdası ms-70,

Ara iş sarı hurdası ms-64,

Çubuk sarı talaşı ms-58,

Hurda Fosfor Bronz Araiş,

Pirinç sarı talaşı,

Kırkambar sarı hurdası,

Su saati hurdası,

Su vanası hurdası,

Pirinç Musluk hurdası,

Sarı Pirinç radyatör hurdası,

Pirinç Kapı Kolu Hurdası,Ankara Hurda Sarı Pirinç


Ankara Hurda Sarı Pirinç Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın kilo fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.
Ankara Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı Pirinç alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda sarı pirinci satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda sarı pirinç alanlar, hurda sarı pirinç alan firmalar, hurda sarı pirinç alan fabrikalar yada hurda sarı pirinç alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda sarı pirinç alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda sarı pirinç alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda sarı pirincin adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Hurdacı