Ankara Hurda Akü Fiyatları

Ankara Hurda Akü Fiyatları, akümülatör sulu kuru jel bakımlı bakımsız araba otomobil aküsü batarya kurşunlu nikel kadmiyum alımı alanlar fiyatı Ankarada sincan etimesgut çankaya mamak keçiören yenimahalle altındağ pursaklar fatih eryaman yenikent malıköy temelli kızılay cebeci dikmen ulus sıhhiye tandoğan maltepe ivedik osb batıkent batı sitesi akdere boğaziçi

AKÜ (AKÜMÜLATÖR) HURDASI ALIMI

Ankara Hurda Akü Fiyatları


Hurda Akü Alımı, Fiyatları

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara genelinde her çeşit hurda akü, akümülatör hurdası, batarya hurdası, hurda kuru akü, hurda sulu akü, jel akü hurdası, bakımlı akü hurdası, bakımsız akü hurdası, Kurşunlu akü hurdası, Alkalik akü hurdası, Çinko ve gümüşlü akü hurdası, Nikel kadmiyum akü hurdası, Kurşun kalsiyum akü hurdası, büyük akü hurdası, küçük akü hurdası gibi her çeşit akü hurdalarını nakit ödeme ile satın almaktadır.

Akümülatör, Akü, Akımtoplar, Batarya ya da Biriktireç, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depo eden, istenildiğinde bunu elektrik enerjisi olarak veren cihaz, araçlarda bulunan elektrik enerjisi kaynağı. Akünün görevi marş motorunu, ateşleme sistemini, doğru akımla çalışan tüm devreleri, ışık ve alıcıları beslemektir. Benzinli motorlarda kullanılan 12 voltluk akü, birbirine seri olarak bağlanmış altı adet elemandan meydana gelmiştir.

Elinizde bulunan hurda aküyü satmak yada hurda akü fiyatları, hurda akünün tanesi, hurda kuru sulu jel bakımsız akü fiyatları kaç para fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Satın aldığımız hurda akü çeşitleri:

Burada isimlerini yazdığımız hurda akü çeşitleri sadece fikir vermek amacıyla sıralanmıştır. Hiç şüpheye düşmeden, her çeşit akü hurdasını satın alıyoruz. Yinede hurdanın alınıp alınmayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa lütfen bizimle telefonla irtibata geçin. Elimizden geldiğince hurda alımı noktasında yardımcı oluruz.

Arızalı akü hurdası

Akümülatör hurdası,

Batarya hurdası,

Hurda kuru akü,

Hurda sulu akü,

Jel akü hurdası,

Büyük akü hurdası,

Küçük akü hurdası,

Bakımlı akü hurdası,

Bakımsız akü hurdası,

Kurşunlu akü hurdası,

Alkalik akü hurdası,

Çinko ve gümüşlü akü hurdası,

Nikel kadmiyum akü hurdası,

Kurşun kalsiyum akü hurdası,Ankara Hurda Akü Fiyatları


Ankara Hurda Akü Fiyatları:

Hurda Fiyatları, hurdanın cinsi, sınıfı, kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Firmamızı arayıp elinizde bulunan hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde hurdanın birim fiyatı ve toplam hurda fiyatını verebileceğimiz gibi hurdanın bulunduğu yere gelip keşif yaparak ta daha sağlıklı bir şekilde hurda fiyatı sunar ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın alırız.
Ankara Hurda Akü Fiyatları

Hurda Akü alan firmalar, fabrikalar, hurdacılar:

Miktarı ne kadar olursa olsun elinizde bulunan hurda aküyü satmak istiyorsanız doğal olarak merak edeceğiniz en önemli husus, hurda akü alanlar, hurda akü alan firmalar, hurda akü alan fabrikalar yada hurda akü alacak hurdacıları bulmaktır.

Firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve civar illerden hurda akü alımı yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hurda akü alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda akünün adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yaparız.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Hurdacı