Sincan Malıköy Temelli Hurdacı,

Sincan Malıköy Temelli Hurdacı, demir bakır alüminyum sarı pirinç krom paslanmaz çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatı fiyatları Malıköy Hurdacılar Temelli Hurdacı

SİNCAN MALIKÖY TEMELLİ HURDACI

Sincan Malıköy Temelli Hurdacı


Malıköy Temelli Hurdacı Hurdacılar

Sincan Malıköy Temelli Hurdacı

Sincan ilçesine bağlı Malıköy Temelli Mahallesinde hurda alımı ve hurdacılık faaliyeti yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Malıköy mahallesine bağlı tüm mevki ve bölgelerden her çeşit hurda metal alımı yapmaktadır.

Malıköy hurda alımı, Malıköy hurdacı, Temelli hurdacı, Malıköy hurdacılar, Malıköy Osb hurdacı, Sincan Malıköy hurdacı, Ankara Malıköy hurdacı, Malıköy en yakın hurdacı gibi internet aramalarınızda anında verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı satın alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Sincan Malıköy Temelli Hurdacı

Malıköy mahallesinde alım yaptığımız hurdaların başında; hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, çinko, krom nikel paslanmaz, sarı pirinç, kablo, akü ve beyaz eşya olarak gruplandırdığımız, markası ve modeli ne olursa olsun her çeşit çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdaları gelmektedir.

Elinizde bulunan hurdaları satmak yada hurda fiyatlarını, hurdanın kilosu, kaç para, kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Malıköy mallesine bağlı, hurda alımı yaptığımız mahalleler:

Sincan ilçesinin tüm bölgelerinde faaliyet yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara Sincan Malıköy ve Temelli mahallelerinin tüm bölge ve mevkilerinden her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır.Sincan Malıköy Temelli Hurdacı


Malıköy Hurda Fiyatları:

Malıköy bölgesinde faaliyet yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, her çeşit hurda metal fiyatları ve güncel hurda fiyatlarını bir telefon ile tarafınıza detaylı bir şekilde sunmaktadır. Fiyatını öğrenmek istediğiniz hurdanın cinsi, kabaca miktarı yada ağırlığı, niteliği hakkında bilgi vermeniz yada fotoğrafını Whatsapp üzerinden göndermeniz halinde hurda fiyatları hakkında bilgi verilir.

Telefonla hurda fiyatlarını öğrenmekten ziyade elinizdeki hurdanın bir bilirkişi hurdacı tarafından keşfinin yapılması ve ona göre fiyatlandırılması her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Sincan İlçesi Malıköy mahallesi merkez olmak üzere olmak üzere Malıköy ve Temelli'nin tüm bölgelerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Malıköy Hurdacı