Etimesgut Eryaman Hurdacı Hurdacılar

Etimesgut Eryaman Hurdacı Hurdacılar, demir bakır alüminyum sarı pirinç krom paslanmaz çinko kablo akü beyaz eşya alımı alanlar fiyatları Eryaman hurda alımı

ETİMESGUT ERYAMAN HURDACI

Etimesgut Eryaman Hurdacı Hurdacılar


Eryaman Hurdacı Hurdacılar

Etimesgut Eryaman Hurdacı Hurdacılar

Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman Semtinde hurda alımı ve hurdacılık faaliyeti yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Eryaman semtine bağlı tüm mahalle ve mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapmaktadır.

Eryaman hurdacı numarası, Ankara Eryaman hurdacı, Eryaman hurda alımı, Eryaman hurdacı, Eryaman hurdacılar, Etimesgut Eryaman hurdacı, Eryaman en yakın hurdacı gibi internet aramalarınızda anında verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı satın alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Etimesgut Eryaman Hurda Hurdacı

Eryaman semtinde alım yaptığımız hurdaların başında; hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, çinko, krom nikel paslanmaz, sarı pirinç, kablo, akü ve beyaz eşya olarak gruplandırdığımız, markası ve modeli ne olursa olsun her çeşit çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdaları gelmektedir.

Elinizde bulunan hurdaları satmak yada hurda fiyatlarını, hurdanın kilosu, kaç para, kg fiyatı gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki Telefon ve Hurdacı WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her çeşit hurdanızı satıp, para kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki telefon numarasından bizleri arayın!Eryaman semtine bağlı, hurda alımı yaptığımız mahalleler:

Etimesgut ilçesinin tüm bölgelerinde faaliyet yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, Ankara Etimesgut Eryaman semtinin tüm mahalle, bölge ve mevkilerinden her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır.Etimesgut Eryaman Hurdacı Hurdacılar


Eryaman Hurda Fiyatları:

Eryaman bölgesinde faaliyet yürüten firmamız Ünlü Metal Hurdacılık, her çeşit hurda metal fiyatları ve güncel hurda fiyatlarını bir telefon ile tarafınıza detaylı bir şekilde sunmaktadır. Fiyatını öğrenmek istediğiniz hurdanın cinsi, kabaca miktarı yada ağırlığı, niteliği hakkında bilgi vermeniz yada fotoğrafını Whatsapp üzerinden göndermeniz halinde hurda fiyatları hakkında bilgi verilir.

Telefonla hurda fiyatlarını öğrenmekten ziyade elinizdeki hurdanın bir bilirkişi hurdacı tarafından keşfinin yapılması ve ona göre fiyatlandırılması her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Etimesgut İlçesi Eryaman semti merkez olmak üzere olmak üzere Eryaman'in tüm bölgelerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Detaylı bilgi yada Keşif Talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Eryaman Hurdacı