• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Hakkımızda

Ankara Hurdacı Firması

Hakkımızda;

hakkımızdaAnkarahurdacilarim.com olarak hakkımızda ilk öneme aldığımız müşteri odaklı ticaretleri temel alarak, çalışanlarımız ile katılımcı, karşılıklı tamamen güvene odaklı, müşterilerimize hep en iyi kalitedeki ürün ve hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz vaatlerin, mümkün olduğunca en kısa sürede, deneyimli ve uzman kadromuz ile eksiksiz ve kusursuz şekilde yerine getirilmesini sağlayabilmek. Teknolojiyi sürekli yakın takibe alarak, her zaman yeniliğe açık bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Almakta olduğumuz ürünleri tamamını geri dönüşüme uyarlayarak ekonomiye de son derecede yarar ve katkı sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm işlerde siz değerleri müşterilerimizi her daim en değerli referansımız olmuştur. Bizim için en önemli husus güvenilir olmaktır. Bu hususumuzu da çevremize başarılı bir biçimde elde ettiğimize inanmaktayız. Ayrıca bizlere 0850 840 82 69 numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hurda Kalitesi

Ankarahurdacilarim hurda kalitesini prensip haline getirmiş olup ve uzun dönemli kurulmuş müşterilerle ilişkileri hep başarılı ve artışları devam etmekte. Hurda ve geri dönüşümde ise sanayi ve sanayi kuruluşlarında eksiksiz bir şekilde dürüst, güvenilir ve de işinde uzmanlaşmış ekibi ile siz değerleri müşterilerimize söylediğimiz saat ve tarihte daha iyi kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç olarak görmüştür.

Geri dönüşüm sektörlerinde ihtiyaç duyulabilen hurdacı firmalarının arasında koordinasyon sağlayabilmek amacıyla kurulduk. Böylelikle hurda satmayı düşünen kişiler için güvenli verilere dayanan ankarahurdacilarim.com firmaların listesini oluşturuyor. Size bahsettiğimiz numara üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız güvenilirliğini ispat etmiş ve uzun seneler Ankara’da hurdacı firması olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca hurda fiyatları ve güncel piyasa konusunda piyasa verilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hurdacılık

Hurdacılık, eski plastik veyahut plastik eşyaların tekrardan belirli bir dönüşüm yollarıyla kullanabilir hale getirilmesi için uygulanan işlemlerin tamamıdır. Bu sektörle uğraşan kişiler hurdalarını çöplerden ya da fabrikalardan toplarlar ve daha sonrasında bu işi yapan kişilere satarlar. Alan kişi de hurdaları işleyen fabrikalara ulaştırır. Ankarahurdacilarim olarak Ankara’nın neresinde olursanız olun geri dönüşümü mümkün olabilen bakır demir alüminyum eşyalarını değeri fiyatından alım sağlamaktayız. Ulaşmak için 0850 840 82 69 ‘u aramanız yeterli.

Hakkımızda

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03