• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Demir Alımı

Ankara Hurdacı Firması

Demir Hurda

Ankarahurdacilarim.com demir hurda olarak her türden hurdalık demirleriniz alınır .Demirler çok sayıda değişken türde büyük üstünlük özellikleri sebebiyle endüstriyelde geniş uygulamalı alana sahiptirler. Özellikle mekaniği üst seviyede olan demirler en önemli malzemelerden sayılıyorlar. Demirler metal esaslı olan demirler ve demirdışı metalimsiler olarak ikiye ayrılmaktadır.

Demirin diğer bir özelliği alaşımlarından meydana gelmesinden ve sıcak şekilde demir çeliklerin ısıtılan işlemlerinde elverişli özelliğinde önemli role sahiptir. Demirlerin en başta gelen özelliklerden biriside fiziksel özellik , manyetik olan bir alanda veya elektrik akımı olan bir alanda manyetik olabilmesidir. Bu özelliği sayesinde kobaltlar ve nikeller gibi diğer metal türlerine nazaran çok daha üstün gelmektedir. Karbonun, kobaltın ve nikelinde elementleri demirlerin manyetik mekanizma gücünü arttırmaktadir.

Demir Hurda Hakkındademir hurda

Demir hurda %60’lık geridönüşüm oranına sahiptirler. Ticari firmalardan gelen demir hurdaların değerleri genel olarak dahada yüksektir. Çelik ve Alüminyumun ise dönüşümü %100’dür.Bu sebeple metallerde geri dönüşümde en büyük paya sahip olan maddeler çelik ve alüminyum maddeden oluşmaktadır. Bu maddelerin geri dönüşümü çok yüksektir. En ufak bir kalitelerinde kayıp olmadan süresiz bir şekilde tekrardan kullanılabiliyorlar. Özellikle erken ayırma yapıldığında net bir şekilde geri dönüşümleri sorunsuz bir şekilde olmaktadır.

Fiyatlandırma

Ülkemiz ekonomisi açısından da kaynak tasarrufunda bulunduğu için önemli bir katkıya sahiptir. Genellikle inşaat ve şantiye alanlarında yıkma, sökme, kesme işlemlerinden elde edilebilmektedir. Fiyatlandırmada ise en önemli kriter ; inşaat sektörlerinde 2.el kullanılabilme imkanı , kalitesinin durumu en önemli etkenlerdendir. Şantiyelerde ise saflık yüzdesi ve paslanmış olması hurda demirin fiyatını düşürmekte. Yıkım alanlarından çıkan hurda demirde ise yapılabilmekte olan işin fiyatı direkt olarak etkileyen baş etkendir.

Ankarahurdacilarim.com olarak sizde bulunan demir hurdanın kalitesinin ne durumda olduğunu görmek için elektronik araçlarımızın dışında sensörler yardımıyla değeri olan hurdalar hakettiği fiyatı görmektedir.

Hurda, kullanılmayan  malzemelerin posasıdır. Hurda çok fazla materyali içinde bulundurabilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal maddelerdir. Ankara’da her adresten hurdalarınızı hak ettiği fiyattan alalım. Bize ulaşmak için 0850 840 94 64 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz

Demir Alımı

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03